بستن پنجره انتظار

مشارکت توکا پارسیان در اولین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با تمرکز بر هلدینگ خلیج فارس

مشارکت توکا پارسیان در اولین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با تمرکز بر هلدینگ خلیج فارس

اولین نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با تمرکز بر هلدینگ خلیج فارس و با ‏محوریت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) و سایر دست اندرکاران این حوزه استراتژیک در تاریخ 27 الی 29 بهمن ماه در سالن همایش های جزیره کیش برگزار گردید.

افزون بر نمایشگاه، چندین نشست(پانل) تخصصی برای ارائه نیازمندی‌های صنعت پتروشیمی با هدف زمینه سازی مذاکرات تجاری و دست یابی شرکت های داخلی به اطلاعات عمومی و تخصصی صنعت پتروشیمی کشور برگزار گردید. این رویداد به دنبال ارتباط دوسویه و بی واسطه بین شرکت‌های پتروشیمی با سازندگان و شرکت‌های دانش بنیان است.

شرکت توکا پارسیان پیشرو، فرصت این نمایشگاه را غنیمت شمرده و در کنار نمایش محصولات خود و موفق به برگزاری نشست های متعدد با مدیران صنایع پتروشیمی گردید.

مرتضی صادقی عضو هیات مدیره شرکت توکا پارسیان پیشرو در پانل تخصصی آب و پساب به سخنرانی پرداخته و توانمندی های این شرکت را در حوزه تصفیه آب و پساب مطرح نمودند.

جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس در آیین گشایش این رویداد گفت: «این همایش با هدف استفاده از توانمندی داخلی شکل گرفته است و راه برای تولیدکنندگان و فناورانی که چالش‌های شرکت‌های پتروشیمی را حل کنند هموار است. شرکت های توانمند داخلی به ما کمک کنند که در صورت تغییر فرایند، چه تجهیزاتی را جایگزین کنیم. این رویداد به دنبال ارتباط دوسویه و بی واسطه بین شرکت‌های پتروشیمی با سازندگان و شرکتهای دانش بنیان است.»

 

عضویت در خبرنامه

| 03195010820-21 | 03195010822

http://www.tukaparsian.ir

info@tukaparsian.ir

03195010820

دفتر مرکزی: اصفهان، میدان استقلال، بعد از پلیس راه سابق، کیلومتر 1(یک) بزرگراه آزادگان- شاهین شهر ، شرکت توکا پارسیان پیشرو

دفتر پژوهشی: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی تحقیقاتی